Přínosy ERP myGEM

Přínosy ERP myGEM

  • WMS on-line - robustní skladové řešení jako na dlani - integrace vlastností WMS přímo do ERP systému myGEM, data nejsou duplicitní, nejsou řešeny rozdíly mezi různými aplikacemi. Řešení zajišťuje vyšší výkonnost pracovníků skladu, přesnější dodávky do procesů, expedice, snížení chyb a úsporu nákladů.
  • Propojte se lépe se svými dodavateli - dodavatelé jsou schopni sami řídit a doplňovat sklady přímo u zákazníka, přínosem je úspora času a zlepšení finančních toků.
  • Integrace s web aplikacemi - zákazníci si sami volí konfiguraci výrobku ve webové aplikaci, řešení vede zákazníka možnými variantami a ten si sám vybere, co je pro něj nejlepší. Do realizačního systému vstupuje "předzpracované" řešení z produktového konfigurátoru. Výhodou je zkrácení doby od nabídky k obchodu a od obchodu k dodání.
  • Předpovědi na základě detailního plánování - ERP myGEM umožňuje zpracovat předpovědi výroby na velmi podrobné úrovni alokace zdrojů, to umožňuje bezpečně plánovat zdroje na delší období (př. 3,6,12 měsíců).
  • Využití principu Syncro MRP - plánování procesů ve výrobě (finalisté) je rozděleno na více částí, to umožňuje velmi dobře řešit výkyvy poptávky při zachování kvality a krátkých dodacích lhůt.
  • Monitorování procesů - pro monitorování realizačních procesů nabízíme několik řešení: univerzální PC s čtečkou, mobilní terminály, specializovaná zařízení pro sběr dat, zařízení do náročných prostředí (prachotěsné,...). Pro každý proces je možné zvolit optimální a cenově nejvýhodnější způsob sběru dat.