ERP myGEM

Vyzrálé softwarové řešení myGEM

Ověřený nástroj pro řízení specifických podnikových procesů výrobních a obchodních organizací, který je v současnosti využíván jako hlavní podnikový informační systém u více než stovky českých a slovenských firem a institucí. Softwarové řešení myGEM pokrývá veškeré klíčové činnosti ve společnosti (obchod, výroba, servis, ...), včetně ekonomiky, controllingu a integrace s web portály, vzniká tak komplexní víceprocesní řešení. Řešení podporuje managerské modely Balanced ScoreCard (BSC), zásady "Štíhlé výroby" (Lean Production) a "Teorii omezení" (TOC – Theory Of Constraints).

Systém myGEM je zde pro Vás více než 20 let

... prověřeno zákazníky.

Informační systém myGEM je modulární systém vyvíjený s využitím nástrojů ORACLE. Tyto standardní technologie umožňují nezávislost na systémové platformě. V současné době je systém dodáván na technologii klient/server, podle požadavků zákazníka jsme schopni zabezpečit provoz na vzdáleném serveru formou terminálu a web klienta. Pro komunikaci se zákazníky je možno využít standardů EDI.

Systém je maximálně parametrizovatelný a správci systému mají možnost upravovat některá systémová nastavení. Vývojové prostředí je dostupné také u koncových zákazníků především pro potřeby samostatného rozvoje systému (sestavy, exporty,… nové moduly).


Ke stažení:

Prezentace_myGEM

Schéma myGEM

Případové studie


Řešení byla uplatněna v následujících oblastech:

ERP myGEM obsahuje specializovaná řešení pro nejrůznější odvětví podnikání. Díky specializovaným agendám jako: doprava, servis, maloprodej apod. jsou našimi zákazníky společnosti specializující se na poskytování služeb nejrůznějšího charakteru, ať již středně velké firmy nebo živnostníci vedoucí daňovou evidenci, zejména pak:

Automobilový průmysl výroba autopřívěsů a vozíků, výroba nářadí, výroba prototypů, výroba plastových dílů
Doprava spedice
Dřevařský a nábytkářský průmysl výroba nábytku, výroba sportovního nářadí a kovového nábytku, výroba a renovace dřevěného nábytku
Elektrotechnický průmysl výroba přístrojů, výroba osvětlovací techniky, výroba radarů
Chemický průmysl výroba kosmetiky
Letecký a kosmický průmysl vývoj a výroba letadel
Potravinářský průmysl výroba alkoholických a nealkoholických nápojů, konzervárenských výrobků
Strojní a ocelářský průmysl výroba součástí strojů a zařízení, výroba trubek a svářených profilů, výroba nářadí, výroba výstuží a spotřebního zboží, výroba pístových a šroubových kompresorů, strojírenský vývoj
Vojenský průmysl výroba radiostanic, generátorů, telefonní a palubní elektroniky, výroba strojírenských dílů pro armádu