Analytický produkt Sprinter

Analytický produkt Sprinter

Umožňuje analyzovat on-line data z vašich procesů a radikálně zvýšit produktivitu.

Příklady úspor:

  • 30% zkrácení doby dodávek,
  • 100% kontrola zásob,
  • podstatné zvýšení využití pracovníků.

„To, co je skutečně důležité, zpravidla na první pohled nevidíme, zůstává skryto.“ Někdy tomuto přístupu říkáme „Teorie ledovce“.
Abychom se podívali „pod hladinu“ a odkryli rozsah problémů, potřebujeme informace o „skutečném“ chování v procesech. Výsledky analýz konkrétních případů jsou překvapivé!

To, co nám ohrožuje termíny, bývá zpravidla velmi jednoduché. Je to například nedostatek materiálů pro výrobu. Máme tyto činnosti skutečně pod kontrolou? Proč nelze objednávat a dodávat materiál včas, kdo a co celý proces zdržuje?

Při pohledu neustále aktivní pracovníky, si jistě neuvědomíme, že jich skutečné využití dosahuje nízkých hodnot (přece pořád něco dělají!). Při reálném využití např. 62 % (na úkoly organizace, zakázky) je jasné, že za vyplacenou mzdu organizace získá podstatně nižší hodnotu než by mohla!

U realizačních procesů je vždy důležité najít správný postup (priority) tak, aby činnosti ve výrobních procesech probíhaly bez zbytečného čekání a kolizí. Máme dostatečné informace o tom, kdo a co realizaci skutečně zdržuje?

2bc87468ca495b1ca9ae62101db75d6a_f81.png

Jsme schopni synchronizovat činnosti před a po operaci tak, abychom stihli termín expedice?

Pro tyto a mnohé jiné otázky jsme připravili řadu on-line nástrojů a pohledů, které velmi rychle poskytnou data pro významné zlepšení produktivity ve vaší organizaci.

Kontaktujte nás, rádi vám produkt ukážeme na konkrétních příkladech!